ייצור תבניות לפלסטיק

ייצור תבניות פלסטיק

ייצור תבניות לפלסטיק הינו אחד השלבים המרכזיים בדרך שבין רעיון ראשוני לפיתוח מוצר בפועל. תעשיית הפלסטיק בישראל נחשבת מזה שנים לאחד הענפים המובילים במשק המקומי. מדי שנה, תעשייה זו מגלגלת מחזור של כ-5 מיליארד שקלים ומועסקים בה למעלה מ-23,000 עובדים. ייצור תבניות לפלסטיק בישראל נעשה תוך כדי שילוב עם גורמים בינלאומיים. לא אחת, ייצור תבניות להזרקת פלסטיק במפעל לתבניות פלסטיק טומן בחובו קשרים עסקיים ותעשייתיים עם המזרח הרחוק ו/או עם אירופה וצפון אמריקה.

מיותר לציין כי יש להפקיד ייצור תבניות לפלסטיק בידי מומחים בלבד. מדובר אפוא בהליך מורכב ביותר אשר כל אחד משלביו השונים יכול להיות בעל השפעה אדירה על הייצור התעשייתי בפועל. לדוגמא, לקוחות רבים המעוניינים בייצור תבניות לפלסטיק אינם יודעים כי כבר בשלב העיצוב הראשוני של התבנית ניתן להשפיע על אלמנטים כגון יעילות ומשאבים.

ייצור תבניות לפלסטיק במפעל לייצור פלסטיק נועד להפוך רעיוני ראשוני ואמורפי למוצר גשמי המוכן לשיווק בארץ ובעולם. לעיתים, מוצרי פלסטיק כוללים גם אלמנטים נוספים כגון שילוב גומי, צביעה מוליכה או התקנות מכאניות על המוצר. בסיטואציות אלה, ישנו יתרון בלתי מבוטל לחברות אשר באפשרותן להעניק ללקוח את מלוא ההיבטים הקשורים בייצור המוצר, וזאת תחת אותן הכנפיים. חברת סאנרייז אנג'נירינג הינה אחת החברות המובילות בישראל מבחינה זו.

מדובר בחברה בעלת ניסיון של כ-50 שנה אשר מזה עשרות שנים מעניקה את שירותיה המצוינים לחברות המובילות במשק (כמו גם ללקוחות פרטיים ולתעשייה הצבאית). המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם כבר החל מהשלב הראשוני של הרעיון לגבי המוצר, ועד לייצור ההמוני. כמו כן, באפשרותנו לשלב את הייצור עם ייעוץ מקצועי בתחומים כגון עיצוב תבניות לפלסטיק, הזרקות משולבות של פלסטיק וגומי (Double-Injection), ייצור תבנית פלסטיק לאבטיפוס ועוד. חברתנו מפעילה שלוחה בסין בה מועסקים מהנדסים ישראליים וסינים המעניקים ללקוח את שירות הייצור וביקורת נוספת על הפעילות בישראל. לאחר מכן, ניתן להזריק את הפלסטיק במזרח, בישראל או תוך כדי שילוב בין השלוחה בארץ לשלוחה בסין. הכל כמובן בהתאם לדרישות הלקוח.

media

המומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!
let_us_help_you