תכנון תבנית לפלסטיק

תכנון תבנית לפלסטיק הינו אחד השלבים החשובים והקריטים ביותר בהליך ייצור תבניות מפלסטיק. מדובר למעשה בשלב בו הרעיון של הלקוח מתורגם על ידי מומחים ומהנדסים עד כדי גיבוש תוכנית לייצור המוצר הסופי. במסגרת תכנון התבנית, הלקוח יושב עם בעלי המקצוע וביחד עמו מתקבלות ההחלטות החשובות לגבי עתיד המוצר ותהליך הייצור. תכנון המוצר מקפל בתוכו שיקולים רבים כגון הבנת צרכי הלקוח, החומרים מהם יופק המוצר, כמות ההזרקות המתוכננת, רמת הדיוק הנדרשת, מקום ביצוע ההזרקות, שילוב צביעה דקורטיבית, הרכבה מכאנית ועוד.

חברת סאנרייז אנג'נירינג הינה חברה מובילה בתחומה אשר פועלת בתחום הפלסטיק מזה כמעט 50 שנה. סמנכ"ל החברה, מר איתי להב, נחשב לאחד מחמשת הפלסטיקאים המובילים בארץ. להב הינו מרצה מבוקש בבתי ספר ומכללות אקדמיות והרצאותיו נישאות בכל העולם. מקצועיות זו מאפיינת כמובן את כל עובדי החברה, המהנדסים, המעצבים, מנהלי תיקי הלקוחות ועובדי הייצור. במסגרת שירותי תכנון המוצר בחברת סאנרייז אנג'נירינג, אנו מעניקים ללקוח את מלוא השירות הדרוש לו, החל מסיוע בתכנון התבנית,דרך המלצות מקצועיות, וכלה בהנדסה ופיתוח בהתאם לדרישותיו.

המומחים שלנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך, ומדווחים לו באופן שוטף בנוגע להתקדמות התהליכים. כל תיקון או שינוי נעשה בחפץ לב תוך הצבת המוצר בראש סדר העדיפויות. הליך תכנון תבניות לפלסטיק מתקיים בחברת סאנרייז אנג'נירינג באופן הבא. ראשית, הלקוח מגיע לחברה עם קבצים ושרטוטים לגבי המוצר. לאחר מכן, מהנדסי החברה מתכננים עבורו את התבנית הראויה ושולחים לשלוחת החברה בסין. שם, מהנדסים מטעם החברה מעבירים ביקורת נוספת על התכנון, מייצרים תבנית ראשונה, ושולחים מוצר ראשון לישראל. הלקוח בוחן את המוצר, ומוסיף שינויים ודגשים בהתאם לטסט הראשוני. חוות דעתו של הלקוח מתורגמת על ידי מהנדסי החברה לתבנית "חדשה" אשר תכנונה נשלח חזרה למזרח. כעת, הלקוח יכול להמתין להגעת התבנית ולייצר את המוצרים בארץ, או לבחור בייצור המוני במזרח. קיימת גם אפשרות של ייצור ראשוני בסין ומשלוח תבניות להמשך הזרקה בישראל לאחר מכן (לדוגמא, כאשר קיימת דחיפות לתחילת שיווק המוצרים).

media

גלריית סרטונים


שיתוף



המומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you