מפעל פלסטיק בסין

ייצור פלסטיק בסין נחשב לפופולארי במיוחד בקרב חברות בינלאומיות רבות ובכללן כמובן גם חברות ישראליות. סין מציעה מגוון רחב של קבלני משנה בענף הפלסטיק אשר מסוגלים לספק מענה לטכנולוגיות מורכבות שחלקן כלל אינן זמינות בישראל. בנוסף, מפעל פלסטיק בסין נהנה מיתרונות רבים כגון עלויות בכוח אדם, עבודות הרכבה מרובות ידיים, מקצועיות בתחומים ספציפיים, יכולת התמודדות עם פרויקטים רחבי היקף בזמנים קצובים ועוד.

אולם, ייצור מוצרי פלסטיק בסין איננו עניין של מה בכך. ההתקשרות עם הספקים הסינים דורשת התמודדות עם שורה ארוכה של אתגרים ויש להכיר היטב את הסיכונים בעבודה עמם ואת המכשולים העלולים לצוץ במהלך הדרך. למשל, בין הסיכונים הבולטים בייצור עצמאי בסין ניתן למנות קבלת סחורה לא טובה, לא ראויה או לא מתאימה. כמו כן, ייצור פלסטיק בסין עלול להתאפיין במחיר לא יציב ואף עלול להיעצר ולהיתקע בגין העדר תקשורת נאותה בין הצדדים. לכך יש להוסיף כמובן את החשיבות הרבה בבדיקת בקרת איכות בסין על ידי צוות חיצוני ומקצועי, וכן את הקשר הרציף מול הספק בנוגע לסוגיות טכניות, בדיקות ביניים, דגשים מיוחדים, כשלים בלתי צפויים ועוד.

סאנרייז מקבוצת זריחה מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון של 20 שנה בייצור במזרח

חטיבת סאנרייז מקבוצת זריחה פועלת על הקו שבין סין לישראל למעלה מ-20 שנה. החברה מפעילה משרד בסין ועובדת עם שורה של ספקים אמינים ובעלי יכולות מוכחות שנבחרו בקפידה. בזכות ניסיונה העשיר בתחום, סאנרייז מספקת מענה לשורה ארוכה של לקוחות ישראלים אשר מבקשים ליהנות מיתרונות הייצור בסין תוך כדי ניהול סיכונים אפקטיבי.

כפי שצוין לעיל, ישנן סיבות רבות אשר מובילות חברות לבחור בייצור מוצרים עם מפעל פלסטיק בסין. חשוב להדגיש כי למרות שחוקי עבודה חדשים נכנסו לתוקפם בסין ועלויות כוח העבודה עלו, כוח העבודה בסין עודנו זול בכ-60% מכוח העבודה בישראל. במקביל, התעשייה הסינית התקדמה והתפתחה בשנים האחרונות כאשר הרמה העולה של הייצור במפעלים לא העלתה את רמת המחירים באופן שירתיע את החברות המעוניינות. זאת כאמור כל אימת שהפרויקט מלווה ומנוהל בקפידה על ידי חברה מקצועית ומנוסה בייצור בסין.

תהליך ייצור מוצרי פלסטיק בסין עם סאנרייז מתחיל עם אפיון הפרויקט והתחקות אחר הפרמטרים המרכיבים אותו מבחינת מטרות, תקציב, מפרט, טכנולוגיה ולוחות זמנים. לאחר מכן, צוות המשרד של סאנרייז במזרח הרחוק מתאים מספר מפעלי פלסטיק בסין מתוך אוסף ספקיו, ובהתאם לתוכנית הפעולה שהוכנה בישראל.

בין כללי הזהב אשר מנחים את סאנרייז בבחירת מפעל פלסטיק בסין ניתן לציין למשל פרמטרים כגון התאמה טכנולוגית לפרויקט, התאמת מיומנויות נדרשות, יכולת פיננסית של הספק, מספר עובדים, דרכי תקשורת וזמינות, זהות הבעלים וכמובן מחיר המטרה. בתיאום מול הצוות בישראל, נבחר המפעל הסופי בו יבוצע הפרויקט ועל פי השילוב הטוב ביותר שבין מחיר אטרקטיבי וביצוע אפקטיבי.

 

מפעל פלסטיק בסין או מפעל פלסטיק בישראל?

חשוב להדגיש, קבוצת זריחה מסוגלת לספק מענה מקיף מבחינת ייצור מוצרי פלסטיק גם בישראל. לקבוצה מפעל הזרקת פלסטיק המונה מעל 40 מכונות הזרקה וכולל עיבודים משלימים כמו צביעת פלסטיק, הדפסות משי, הכנסות אינסרטים ואף הרכבות מכלולים.

פעמים רבות, קבוצת זריחה מעודדת את הייצור בארץ על פני הייצור במזרח הרחוק. ופעמים משלבת את הייצור בסין והייצור בארץ לכדי מתן פתרונות שלמים ומקיפים לפרוייקטי Turn Key. הודות לשילוב בין חטיבותיה השונות של קבוצת זריחה המונות מפעל אלקטרוניקה בארץ, ייצור חלקי אלומיניום ומתכת בסין, ייצור פלסטיקה בארץ או בסין, מציעה קבוצת זריחה ללקוחותיה מגוון אפשרויות.


שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you