פיתוח מוצר מפלסטיק

פיתוח מוצרי פלסטיק

צוות המהנדסים של סאנרייז, עומד לשירותם של לקוחות החברה החל משלב ייצור הדגמים ועד לשלב הייצור הסדרתי.
בשלבים הראשונים של תכנון הדגם, יוכלו לקוחות סאנרייז להסתייע בצוות המהנדסים המקצועי של החברה בכדי לשפר את קבצי האב טיפוס שקיבלו ממשרד התכנון.
אנו מלווים את לקוחותינו לאחר קבלת סקיצת תכנון ממשרד המתכנן וניתן להסתייע בצוות בכדי לבצע אופטימיזציה למוצר ולהפכו ליעיל יותר מבחינת ייצורו, כלכלית ומעשית.
אנו מתמחים בפיתוח מוצרים עבור ענפי תעשיה שונים;
1. תעשיית ההייטק,
2. תעשיית האלקטרוניקה
3. תעשיית המיכשור הרפואי
4. התעשייה הבטחונית ועוד.

media

היתרונות שלנו:

1. אנו עוסקים בהתאמה אישית של מוצרים למכלולים, בהיבטים הקשורים לשימוש הנכון בחומרי הגלם הנכונים, תכנון גיאומטרי יעיל ונכון למוצר והתאמתו לחלקים הנוספים במכלול ההרכב,

2. אנו בעלי ניסיון רב במתן פתרונות מהירים ויעילים לקהל לקוחותינו.

פנו אל צוות ההנדסה של סאנרייז בכדי לקבל שירות מלא של תכנון המוצר שברשותכם, בין אם מדובר במרכיב פנימי של המוצר אשר משרת מטרות פונקציונאליות, או בכדי לתכנן זיווד או מעטפת חיצונית למכלול כולו.

שירותי ההנדסה המוצעים על ידי צוות המהנדסים של סאנרייז מאפשר פתרונות כוללים בפיתוח ותכנון מוצרי פלסטיק שונים, רכיבים פנימיים ומארזים חיצוניים, תכנון תוכנות עבור מכונות ה CNC ומכונות נוספות לצורך ייצור הדגמים, וכלה בתכנון תבניות הפלסטיק לייצור הסדרתי, כך שבפנייה אל מחלקת ההנדסה של סאנרייז, זוכים לקוחות החברה למטריית שירותים כוללת וללווי הנדסי מקיף משלבי ייצור הדגמים ועד לייצור הסדרתי.

המומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!
let_us_help_you