טכנולוגיות ייצור

צוות המהנדסים של סאנרייז, עומד לשירותם של לקוחות החברה החל משלב הרעיון, אל תהליך ייצור אבי הטיפוס ועד לשלב הייצור הסדרתי. בשלבים הראשונים של המוצר, יוכלו לקוחות סאנרייז להסתייע בצוות המהנדסים המקצועי של החברה, בכדי לפתח את המוצר מרמת רעיון בעל פה וסקיצה, או לחילופין, להסתייע בצוות בכדי לבצע אופטימיזציה למוצר בכדי להפכו ליעיל יותר מבחינת ייצורו, הן כלכלית והן מעשית.

אנו מתמחים בפיתוח מוצרים עבור ענפי תעשיה שונים; תעשיית ההייטק, האלקטרוניקה, medical devices, התעשיות הביטחוניות ובהתאמה של מוצרים למכלולים, בהיבטים הקשורים לשימוש הנכון בחומרי הגלם הנכונים, תכנון גיאומטרי יעיל ונכון למוצר והתאמתו לחלקים הנוספים במכלול ההרכב, ובעלי ניסיון רב במתן פתרונות מהירים ויעילים לקהל לקוחותינו. פנו אל צוות ההנדסה של סאנרייז בכדי לקבל שירות מלא של תכנון המוצר שברשותכם, בין אם מדובר במרכיב פנימי של המוצר אשר משרת מטרות פונקציונאליות, או בכדי לתכנן זיווד או מעטפת חיצונית למכלול כולו.

שירותי ההנדסה המוצעים על ידי צוות המהנדסים של סאנרייז מאפשר פתרונות כוללים בפיתוח ותכנון מוצרים שונים בתחום הפלסטיקה, רכיבים פנימיים ומארזים חיצוניים, תכנון תוכנות עבור מכונות ה CNC ומכונות נוספות לצורך ייצור הדגמים, וכלה בתכנון התבניות הפלסטיק לייצור הסדרתי, כך שבפנייה אל מחלקת ההנדסה של סאנרייז, זוכים לקוחות החברה למטריית שירותים כוללת וללווי הנדסי מקיף משלבי ייצור הדגמים ועד לייצור הסדרתי.

הזרקה כפולה DOUBLE INJECTION

  הזרקה כפולה הינה טכנולוגיה אשר מעניקה לנו את האפשרות לייצר מוצר אשר מורכב באופן אינטגראלי משני חומרים שונים. שילוב זה יכול להיות בין חומרים קשים לרכים, אטומים לשקופים ועוד. ייצור פלסטיק באמצעות הזרקה כפולה מעניק ללקוח יתרונות רבים. לדוגמא, אין צורך לבצע חיבורים או הדבקות בין חלקים/אלמנטים שונים במוצר.

קרא עוד >>>

IML/IMD

IML - In Mold Labeling

הינה טכנולוגיה המאפשרת הזרקת תוויות, מגנה מפני מים, קמטים וזיהום סביבתי. תכנולוגיית IML מאפשרת איכות מוצר מוגברת, תפוקה משופרת ומפחית עלויות. ניתן להשתמש ב- IML למשטחים מישוריים או עגולים בלבד.

In-mold Decoration - IMD

טכנולוגיה המאפשרת...

קרא עוד >>>

הזרקת אוברמולד

בטכנולוגיה זו, ניתן להזריק שני חומרים שונים: גמישים ו/או קשיחים. כמו כן, ניתן להזריק שילוב של שני צבעים או חומר שקוף ואטום. בטכנולוגיה זו יש לבצע הזרקה בשני שלבים.

 

קרא עוד >>>

הזרקה על גבי מתכת (אינסרט מולדינג, הזרקה ע"ג אלקטרודה)

הניסיון המצטבר שלנו מאפשר הזרקה על גבי חלקי מתכת כגון: אינסרטים, אלקטרודות, סגסוגות מיוחדות ועוד. אפשרויות אלו – מעניקות פתרונות מתוחכמים לחלקי פלסטיק משולבים עם מנגנונים מכניים או אלקטרוניים.

 

קרא עוד >>>

הלחמה אולטראסונית

טכנולוגיה זו מאפשרת הלחמה של שני חלקי פלסטיק ללא ברגים או דבק באופן אסתטי ויעיל.

 

קרא עוד >>>

הלחמה בלייזר

טכנולוגיה חדשנית המאפשרת הלחמה של שני חלקים באמצעות לייזר. הטכנולוגיה דורשת שימוש בציוד יקר ולא נפוץ.

 

קרא עוד >>>

הדפסות (לייזר, משי, טמפון)

המאה ה-20 הביאה עימה אמצעי שיווק חדשים לעולם הפרסום שתפס מקום מרכזי בכל תחומי החיים.

הייצור התעשייתי במאה ה-21, מחייב בעלי עסקים בכל התחומים להשתמש בפתרונות יצירתיים על מנת למשוך את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים.

קרא עוד >>>

צביעה (צביעה מוליכה, מיסוך, צבע מטלי, צביעה על פי גוון, RAL, PANTONE)

צביעת חלקי פלסטיק דורשת מיומנות גבוהה ואדהזיה טובה בין הצבע לפלסטיק. בנוסף, הדירות הצביעה ואיכותה חשובים ביותר לנראות איכותית של המוצר המוגמר. אנו נותנים לכך מענה באמצעות - שילוב של רובוטיקה, אוטומציה, חדרים נקיים  ומכשור מתקדם.

לשירותכם – מגוון רחב של צבעים עם יכולת של התאמה פרטנית.

 

קרא עוד >>>

הדפסה ב WATER TRANSFER

טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת את העשרת המוצר על ידי העברת דקורציות מיוחדות לפני השטח (פאנלים לרכב, מוצרי צריכה דקורטיביים או יוקרתיים)

 

קרא עוד >>>

ציפויים לפלסטיק

ציפויים לחלקי פלסטיק

בטכנולוגיה זו, ניתן לקבל חלקי פלסטיק עם גימור מתכתי, המקנה למוצר ברק ומראה יוקרתי ואיכותי. מקובל להשתמש בחלקים מצופים כחלקים  דקורטיביים במוצר, בייחוד ב- MEDICAL DEVICES, חלקי רכב, חלקים לאזור האמבטיה וכן בסביבה של לחות ומים.

 

קרא עוד >>>


שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you