ייצור תבניות פלסטיק בישראל

תבניות פלסטיק בישראל

תעשיית הפלסטיק בישראל הינה אחד מהענפים המובילים במשק המקומי. מדובר בתעשייה ותיקה אשר מעסיקה למעלה מ-23,000 עובדים ומחוזרה השנתי עומד על כ-5 מיליארד שקלים. הניסיון של המומחים הישראלים בייצור תבניות לפלסטיק הפך זה מכבר לשם דבר מבחינה בינלאומית. חשוב להדגיש כי מרבית החברות בישראל, העוסקות בייצור תבניות לפלסטיק, עושות זאת תוך כדי שיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים במזרח הרחוק.

לא אחת, התכנון והעיצוב נעשים בישראל והתוכניות הסופיות נשלחות לביצוע בסין. כך פועלת גם חברת סאנרייז אנג'נירינג. סאנרייז אנג'נירינג הינה אחת החברות המובילות מבחינת יצור תבניות לפלסטיק בישראל. הליך ייצור דגמים מתחיל בפגישה עם הלקוח במשרדי החברה בישראל, ולאחר מכן ממשיך ביחד עם מהנדסי סאנרייז אנג'נירינג בשלוחה במזרח.

חברת סאנרייז אנג'נירינג גאה לייצר בישראל מוצרי פלסטיק איכותיים המהווים גאווה כחול-לבן למשק המקומי. במשך כ-50 שנה, אנו מקפידים על קלה כחמורה ופועלים למען ייצור מוצרי פלסטיק איכותיים לשלל מטרות. בשלב הראשון, אנו נפגשים עם הלקוח ומאפיינים עימו את המוצר המבוקש על בסיס מחקר מקדים. לאחר מכן, המהנדסים והמעצבים שלנו מייצרים תוכניות ראויות לייצור תבנית לפלסטיק. כמו כן, באפשרותנו להציע ללקוח מגון שירותים נוספים כגון ייצור אבטיפוס ראשוני, שילוב צביעה מוליכה (וצביעה דקורטיבית), הטבעת שמות מותגים על המוצר, התקנות מכאניות ועוד.

לאחר שלב התכנון, התוכניות נשלחות לסניף החברה בסין. שם, מהנדסים ישראלים וסינים עוברים את התוכניות ואלה עוברות ביקורת נוספת. כעת, מיוצרת תבנית ראשונה ומוצר בכורה נשלח לישראל. מוצר זה, נבדק בארץ על ידי הלקוח ומהנדסי סאנרייז אנג'נירינג. על פי רוב, המוצר נשלח חזרה לסין עם תוכנית מתוקנת. כעת, הלקוח יכול לבחור כיצד לבצע את הייצור ההמוני. ראשית, הוא יכול לשלוח את התבניות לישראל ולבצע את הזרקות הפלסטיק במפעל החברה במעלות. כמו כן, באפשרותו להזריק את הפלסטיק לתבניות בסין (בדרך כלל מדובר באופציה הרלבנטית לשיווק מוצרים בחו"ל). חברת סאנרייז אנג'נירינג מציעה גם שירות משולב. דהיינו, הזרקה ראשונית בסין ושליחת התבניות לישראל לאחר מכן. שירות זה מתאים בדרך כלל ללקוחת המעוניינים להתחיל בשיווק הראשוני של המוצרים בישראל (או בחו"ל).

media

גלריית סרטונים

video
הזרקה ואוטומציה


שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you