ייעוץ בהכנת תבניות פלסטיק

ליווי בהכנת תבנית לפלסטיק

תעשיית הפלסטיק הינה ללא ספק אחת התעשיות המפוארות ביותר בישראל. מדובר בענף המהווה בית עבור כ-23,000 עובדים ומחזורו השנתי עומד על כחמישה מיליארד שקלים. ואכן, רבים מהמוצרים הנמצאים כיום בשימוש ביתי יומיומי עשויים מפלסטיק על תצורותיו השונות. הביקוש האדיר ונפח השוק דורשים מלקוחות המייצרים מוצרי פלסטיק לפנות למומחים בלבד. מוצרי פלסטיק מתחילים בייצור תבנית מתכת עמידה אשר אליה מוזרק הפלסטיק עד לכדי יצירת התוצר הסופי. ייצור תבניות לפלסטיק הינו אפוא השלב הראשון בדרך למוצר.

חברת סאנרייז אנג'נירינג מקבוצת זריחה הינה חברה מובילה בתחומה אשר פועלת בענף הפלסטיק מזה כ-50 שנה. החברה הוקמה על ידי מר ברוך חלאבין בשנת 1967. מאז ועד היום, זריחה צברה שוק לקוחות רחב ומרשים אשר נמנות עליו החברות המובילות במשק כגון אלביט, HP, ג'ונסון וג'ונסון ועוד. מוצרי הפלסטיק המיוצרים על ידי תבניות סאנרייז אנג'נירינג הינם מוצרים איכותיים ביותר אשר תהליך הזרקתם נעשה במיומנות ומקצועיות על ידי מהנדסים מובילים בתחום. החברה עושה שימוש במכונות החדישות ביותר, ופועלת באמצעות תוכנות המחשב המתקדמות בעולם. צוות המהנדסים של החברה עובד הן בישראל והן בסין, והליך הייצור נעשה ביחד עם הלקוח, לכל אורך הדרך.

כידוע, לא כל לקוח המעוניין במוצרי פלסטיק מבין היטב את הליך ייצורם של מוצרים אלה, מא' ועד ת'. אי לכך, חברת סאנרייז אנג'נירינג עומדת לרשות לקוחותיה כבר למן הרגע הראשון. מהנדסי ומעצבי החברה יסייעו ללקוח להפוך כל רעיון, אף אם הוא נאמר בעל פה, לתבנית לפלסטיק בהתאם לצורכי המוצר. מהנדסי החברה יסייעו ללקוח להתאים את המוצר מבחינת התכנון, העיצוב, היקף הייצור, המדידה, שילוב אלקטרוניקה, הזרקה כפולה של גומי ופלסטיק ועוד.

במסגרת הליך תכנון תבנית לפלסטיק, מהנדסי סאנרייז אנג'נירינג מתאימים את המוצר ללקוח ומחלקת ההנדסה והפיתוח בוחנת את התאמת התוכניות עד לפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, הלקוח יכול לבחור האם לבצע את ההזרקות במזרח (למשל, לצורך שיווק המוצר בחו"ל) או להביא את התבניות ארצה לשיווק כחול לבן במפעל החברה במעלות.

media

גלריית סרטונים


שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you