הנדסה ופיתוח תבניות פלסטיק

הנדסה ופיתוח תבנית פלסטיק

ייצור תבניות לפלסטיק הינו מהלך מורכב אשר דורש שילוב מדויק בין מיומנות ומקצועיות. מדובר במלאכת מחשבת אשר מחברת בין הנדסה ופיתוח. צוות המומחים של חברת סאנרייז אנג'נירינג מורכב ממהנדסים ומפתחים בעלי ניסיון רב בייצור אלפי תבניות לאורך השנים. הליווי הצמוד ללקוח מתחיל כבר עם הצגת התוכנית הראשונית, וזאת תוך כדי עמידה על הפרטים הקטנים ביותר. צוות המהנדסים של החברה מקבל את פניו של הלקוח בישראל, ועובד עמו על פיתוח המוצר לאור הדגשים הרלבנטיים והייעוד הסופי.

לאחר מכן, התוכניות נוסעות אל מעבר הים לשלוחת החברה בסין. גם שם, עובדים על התוכניות מהנדסים מטעם סאנרייז אנג'נירינג וזאת בכדי להעביר ביקורת נוספת ולבחון מקרים ותגובות רלבנטיים. עם סיום הביקורת השנייה, מיוצרת עבור הלקוח תבנית ראשונה ונשלח מוצר בדיקה לישראל (T1 – Test One).

הלקוח והמהנדסים בישראל בוחנים את התוצר הראשוני ושולחים אותו חזרה למזרח עם תיקונים ודגשים נוספים. כעת, תוצר ההזרקה נשלח לישראל פעם נוספת לביקורת. במידה והוא מאושר, התוכניות המחודשות מהוות את הבסיס לייצור תבנית לפלסטיק. הליך ייצור התבנית, כמו גם הזרקות הפלסטיק, נעשה תוך כדי פיקוח מתמיד מצד מומחי החברה. באפשרותו של הלקוח לבחור כעת במספר אופציות. ניתן לבצע את הזרקות הפלסטיק לתבנית בסין, בישראל, או גם וגם. על פי רוב, ההחלטה בעניין זה נובעת משיקולי דחיפות או קהל יעד.


חברת סאנרייז אנג'נירינג פועלת בתחום הפלסטיק מאז למעלה מ-47 שנים. בראש חטיבת הטכנולוגיות והצוות המקצועי עומד מר איתי להב, מחמשת המומחים המובילים בארץ בענף הפלסטיק. להב הינו מרצה פופולארי במוסדות אקדמאיים וכנסים בינלאומיים. יחד עמו פועל צוות מהנדסי החברה אשר שם לעצמו למטרה להפיק עבור לקוחות זריחה את המוצר הטוב ביותר וללא פשרות. אנו פועלים ביחד עם הלקוח, אשר הולך עמנו יד ביד לכל אורך תהליך ההנדסה והפיתוח של התבניות לפלסטיק.

media

שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you