צביעה (צביעה מוליכה, מיסוך, צבע מטלי, צביעה על פי גוון, RAL, PANTONE)

צביעת חלקי פלסטיק דורשת מיומנות גבוהה ואדהזיה טובה בין הצבע לפלסטיק. בנוסף, איכות הצביעה חשובה ביותר לנראות איכותית של המוצר המוגמר. אנו נותנים לכך מענה באמצעות - שילוב של רובוטיקה, אוטומציה, חדרים נקיים  ומכשור מתקדם.

לשירותכם – מגוון רחב של צבעים עם יכולת של התאמה פרטנית.

במהלך הייצור במפעלנו במעלות, אנו שמים לעצמנו למטרה להעמיד לרשות הלקוח מגוון רחב של פתרונות מבחינת גימורים ברמה הגבוהה ביותר. בין השאר, אנו מפעילים מחלקת צבע מתקדמת המספקת מגוון שירותים בנושא צביעת פלסטיק. מחלקת הצביעה של זריחה  - מעלות הינה מחלקה אשר ידועה ברמה טכנולוגית בלתי מתפשרת.

הצביעה נעשית בחטיבת מעלות זריחה בחדרים נקיים הכוללים גם מערכת סינון אוויר. מערכת זו מופעלת על ידי מפוחי אוויר אשר מונעים כניסת מזהמים לתאי הצביעה (על ידי יצירת חדר במצב אל-לחץ). כמו כן, על מנת להגיע לרמה מושלמת מבחינה ויזואליות וגימור, כל חדרי הצביעה של חטיבת זריחה מעלות מאובזרים בבקרת לחות וטמפ', וכן בשעוני אל-לחץ.

מדובר באמצעים אשר מעניקים לחטיבת זריחה מעלות את היכולת להעמיד לרשות לקוחותיה שירותי צביעה גם כאשר נדרשים הסמכות תקינה מחמירות. לדוגמא, שירותים אלה יעילים במיוחד עבור תעשיות רפואיות, תעשיות האלקטרוניקה וההיי טק, התעשיות הביטחוניות ועוד. אנו עושים שימוש בחומרי צביעה אשר עומדים בתקנים בינלאומיים (לרבות תקן RoHS) ואינם מכילים חומרים רעילים.

media

המומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!
let_us_help_you