הדפסות (לייזר, משי, טמפון)

המאה ה-20 הביאה עימה אמצעי שיווק חדשים לעולם הפרסום שתפס מקום מרכזי בכל תחומי החיים.

הייצור התעשייתי במאה ה-21, מחייב בעלי עסקים בכל התחומים להשתמש בפתרונות יצירתיים על מנת למשוך את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים.

בזריחה, אנו מאמינים שעל מנת לחשוף את הצרכנים למסרים שיווקיים שונים, יש להכיר את טכנולוגיות המיתוג ולבחור את הנכונות לכם.

אנו שמחים ללוות אתכם בכל שלב ולייעץ באופי המיתוג הנכון למוצר – לפי אופי ההדפסה עליו. להלן 3 אופציות מרכזיות של הדפסה אשר משמשות אותנו בתעשיית הפלסטיק.

הדפסת טמפון 

תהליך הדפסה שיכול להעביר תמונה דו-ממדית לאובייקט תלת-ממדי. התהליך נעשה באמצעות תהליך שבו תמונה מועברת מהקלישאה (גלופה) באמצעות כרית סיליקון על גבי המוצר. הדפסת טמפון משמשת להדפסה על מוצרים שקשה להדפיס עליהם באופן אחר. הדפסה זו נעשית על מוצרים בתעשיות רבות, כגון - רפואי, רכב, קידום מכירות, הלבשה ואלקטרוניקה, כמו גם מכשירי חשמל, ציוד ספורט וצעצועים.

המאפיינים הייחודיים בתהליך זה של כרית הסיליקון מאפשרים לה להרים את התמונה ממישור שטוח (הגלופה) ולהעביר אותה למגוון משטחים, כגון זוויות שטוחות, גליליות, כדוריות, מורכבות, מרקמים, קעורים או קמורים.

COMING SOON

הדפסה דיגיטלית / הדפסה בלייזר 

טכניקה חדשנית שבה האינפורמציה של הלוגו מועברת ישירות מהמחשב, כאינפורמציה דיגיטלית, לצילינדר הממגנט אליו את הצבע בהתאם ללוגו. יתרונות החידוש בטכניקה זו לעומת האחרות:

* מהירות ההדפסה
* דיוקה ועמידותה לאורך זמן ובתנאי סביבה שונים
 

 *** טכנולוגיה זו קיימת בשוק לא מעט שנים ותמיד יושמה על משטחים ישרים (נייר זכוכית קרמיקה ועוד) ***

*** מכיוון שראשי הדיו עוברים על המשטחים במרחק קבוע ובמהירות גבוהה, לאחרונה הצליחו להדפיס דיגיטלית על משטחים בעלי צורות גאומטריות  שונות (כמובן עם מגבלות) ולקבל תוצאות ששום טכנולוגית דפוס לא יכלה להתמודד עימן מבחינת: מהירות, איכות ומחיר ***

 

הדפסת משי 

הדפסת משי היא טכניקת הדפסה בה משתמשים ברשת להעברת דיו על גבי מוצר, למעט באזורים הנעשים אטומים לדיו באמצעות אמולסיה חוסמת. להב או מגב מועברים על פני רשת המשי כדי למלא את חרירי הרשת הפתוחים בדיו, לחץ המגב גורם לרשת לגעת במוצר לרגע לאורך קו מגע. זה גורם לדיו לעבור אל המוצר ולהעביר את הגרפיקה למוצר. צבע אחד מודפס בכל פעם, ולכן ניתן להשתמש במספר רשתות להפקת תמונה או עיצוב רב צבעוניים.

media

המומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!
let_us_help_you