הרכבות

לעיתים קרובות, פונים אלינו לקוחות בבקשה לייצר מגוון של מוצרים המהווים יחדיו מכלול אחד, אותו ניתן להרכיב לכדי מוצר סופי. במפעלנו במעלות, אנו מאפשרים ללקוחות – ליהנות משירותים כוללים ע"י שימוש במגוון מחלקות החברה הכוללות את שירותי ההזרקה, הגימור וכמובן ההרכבה.

מחלקת ההרכבות שלנו במעלות, כוללת מכונות הרכבה אוטומטיות, אוטומטיות למחצה וציוד הרכבה ידני.

הציוד והמכונות מאפשרות הרכבת מגוון רחב ביותר של מוצרים על פי דרישות וצרכי הלקוח. רכישת מטריית השירותים המקיפים מחברת זריחה מעלות, מאפשרת ללקוחות החברה לרכוש מוצר משלב ההזרקות ועד להפיכתו למוצר מוגמר הנשלח ללקוח הקצה או לקבלני המשנה שלו.

השירותים אותם מציעה החברה מוביל להפחתה משמעותית בעלויות הייצור, שליטה תחת קורת גג אחת על כל תהליכי הייצור, בקרה על לוחות הזמנים, ואחריות מלאה על המוצר הסופי על כל שלביו זאת להבדיל מפיזור עבודה אצל קבלני משנה שונים.

media

ייצור והרכבת מוצרים בזריחה מעלות מתאפשר עבור ספקטרום רחב ביותר של לקוחות ומוצרים, בהם תעשיית ההייטק והאלקטרוניקה, התעשיות הרפואיות, תעשיית מוצרי הצריכה, מוצרים משרדיים, וענפי תעשייה רבים נוספים. פנו אל נציגי שירות הלקוחות של זריחה מעלות בכדי לבחון את מגוון ההרכבות למוצרי ולמכלולי חברתכן.

התהליך עצמו מתחיל, כאשר לקוח מתכנן מוצר אשר בנוי ממספר רב של חלקים; חלקים אלו יכולים להיות מחומרים שונים: פלסטיק, מתכת, זכוכית, PCB ועוד.

המומחיות של צוות ההנדסה בסאנרייז היא לתכנן את התהליך באופן שכל החלקים יגיעו במסודר למפעל במעלות לפי תהליך שיכול להתבצע למשל לפי השלבים הבאים:

1.      תכנון וביצוע תבניות פלסטיק והבאתם למחלקת ההרכבה.

2.      הבאת חלקים מספקים שונים למחלקת ההרכבה.

3.      צביעת כל החלקים הנדרשים והבאתם למחלקת ההרכבה.

4.      ביצוע רכש מקבלני משנה נוספים הנדרשים למוצר הסופי.

5.      תוספת נדרשת לפי דרישה של עבודות גימור כגון: שימוש במכונות הכנסת אינסטרטים אוטומטיות, הלחמה אולטראסונית, שימוש במצבעה הגדולה במעלות, הדפסות: טמפון, משי והדפסת לייזר, הדבקות ועוד.

6.      אנו מספקים בהרכבה הסופית שירותים כגון: הכנסת אינסרטים, צבע, הלחמות אולטראסוניות, הדבקות, הדפסות, חיבור PCB, בדיקות איכות, אריזה ולבסוף שילוח ללקוח הסופי.                 חשוב לציין שבתהליך הזה אנו מעניקים יחס אישי ומחייב, דוגמא לכך היא לקוח מיכשור רפואי של קבוצת זריחה אשר אנו מעניקים לו הזרקות פלסטיק ומתכות מבחינת העטיפה   החיצונית ואת החלקים הפנימיים של המוצר אנו מרכיבים יחד ולבסוף מבצעים שילוח ללקוח הסופי

היתרון בחיבור תהליכים מגוונים במקום אחד, במפעל זריחה במעלות, מייצר מוצר בהרכבה, מדויקת, מהירה ומקצועית ע"י צוות הנדסה מיומן וצוות אבטחת איכות מיומן שמשגיח על כל שלבי התהליך. חשוב ששילוב תהליך ההרכבה במיקום שבו מתבצעת הזרקת הפלסטיק יכול גם לחסוך בעלויות שילוח ופרוצדורות בירוקרטיות.

לסיכום, חשוב להדגיש כי אנו בזריחה מעניקים אחריות מלאה לכל תהליך ולפיכך, כל חלק עובר אבטחת איכות למטרות בדיקת תקינותו המדויקת. אנו מתחייבים אף שתהליך אבטחת האיכות מתחילתו ועד סופו הוא אמין ותקין ב-100%.


שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you