הרכבות

אחד השלבים המורכבים ביותר בתהליך של ייצור סדרתי, הוא שלב ההרכבה. ביצוע הרכבות של מכלולים מרובי רכיבים בישראל, עשוי להוביל את המוצר הסופי למחירי עלות גבוהים, ואך לפגוע בפוטנציאל השיווקי של המוצר. בכדי להגיע למחירי עלות נמוכים למוצר, ניתן לבצע את ייצורו והרכבתו בסין. סאנרייז, מספקת לקהל לקוחותיה את האינטגרציה המושלמת בין תכנון ופיתוח הנדסי המבוצע על ידי צוות מקצועי בישראל, ייצור דגמים מקומי ובדיקות המוצר בשלבי הפיתוח, ומשם אל ייצור סדרתי והרכבות במזרח הרחוק.

ביצוע הרכבות וייצור סדרתי בסין, דורש היכרות מעמיקה עם המפעלים הרבים המציעים את השירות, בכדי להגיע למקסימום יעילות ואיכות במינימום מחיר. סאנרייז, מפעילה צוות משולב סיני וישראלי המאתר עבור לקוחות החברה את המפעלים המתאימים ביותר לביצוע עבודות ההרכבה, בבחינה כלכלית ובבחינת איכות המוצר הסופי המתקבל. הצוות, מבצע ביקורת שוטפת לתהליך ההרכבה, ומבקר את המכלולים המורכבים בטרם שליחתם אל הלקוח בישראל, או אל יעד אחר על פי דרישתו.
חשוב לזכור כי בכדי לנחול הצלחה ולזכות למוצרים איכותיים המורכבים במדינות המזרח, יש צורך בניסיון רב בעבודה מול המפעלים השונים באזור. פנו אל סאנרייז, בכדי להפיק את המיטב מהאפשרות של ביצוע הרכבות למוצרים משלכם במדינות המזרח הרחוק, ובדי ליהנות ממחירי עלות תחרותיים אשר יאפשרו להוביל את המוצר המפותח בחברתכם להצלחות שיווקיות, תוך התבססות על הניסיון העשיר של החברה בניהול פרויקטים בסין.

media

שיתוףהמומחים של Sunrise Engeeniring ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you